Regeneračná Manikúra

Manikúra je ošetrenie rúk, nechtov a okolia. V dnešnej dobe patrí k neoddeliteľnej  súčasti starostlivosti o ruky a vzhľad. Pre zdravé, prirodzené nechty  a krásne ruky sa treba starať. Ponúkam Vám kvalitnú starostlivosť o prirodzený vzhľad a krásu vašich nechtov. Manikúra je vhodná aj pre mužov a deti.

Manikúra je populárne kozmetické ošetrenie, počas ktorého sú upravované ruky a hlavne nechty na rukách. Počas manikúry sú odstraňované odumreté čiastočky kože, upravovaná je koža okolo nechtov, nechty sú zostrihané- skrátené a pilníkom upravené do požadovaného tvaru.

Klasická manikúra sa vykonáva jednak z estetických dôvodov, ale v mnohých prípadoch je nevyhnutná i z lekárskych dôvodov. Pravidelná  a odborne vykonávaná manikúra je alfou a omegou krásnych rúk. Ak chcete, aby vaše nechty boli zdravé, neštiepili sa a vyzerali upravene, zverte vaše ruky do starostlivosti odborníkov.

Regeneračná Manikúra- aplikuje a vtiera sa hlboko do nechtovej platničky KERATÍN, čo je vlastná nechtu a hneď  Argánový olej. Po aplikácií týchto prípravkov sa nechty nalakujú regeneračným lakom.